Новосервіс

Аби проживання в ЖК «Новопечерські Липки» було максимально комфортним, управлінням та експлуатацією кварталу займається власна сервісна служба ТОВ «Компанія з управління та житлової експлуатації «Новосервіс».

Прибирання території, вивіз сміття, організація і функціонування служб охорони, робота з благоустрою та озеленення прибудинкової території, профілактика та обслуговування комунікаційних мереж, цілодобова диспетчерська служба - лиш неповний спектр послуг які надаються мешканцям кварталу.

Інфраструктура

Квартал «Новопечерські Липки» створений для зручності його жителів і продуманий до кожної деталі. Ми наповнили його вишуканим наповненням, щоб Ви могли насолоджуватися життям не покидаючи квартал. SPA-салон, фітнес- клуб преміум-класу Gymmaxx, спортивні та ігрові майданчики, поле для футболу, кав'ярня, кондитерські, магазини, відділення банку, аптека, хімчистка, Британська міжнародна школа, дитячий сад, будинок дитячої творчості, тенісна академія UTA, Центр східної культури Michi, арт-галерея Nebo і багато інших об'єктів інфраструктури кварталу працюють для Вас.

Засновники

UDP

Девелопер кварталу «Новопечерські Липки» - інвестиційно-девелоперська компанія UDP - лідер на ринку нерухомості України. Більше 11 років компанія здійснює управління проектами нерухомості, забезпечуючи їх комплексний цикл розвитку. За цей період UDP реалізувала найбільш знакові та успішні проекти, більшість з яких були здані в експлуатацію раніше запланованого терміну. Успішний досвід роботи компанії дозволив створити ефективну надійну структуру управління проектами, гарантувати якість робіт і чіткі терміни їх реалізації. Впровадження передових технологій дозволяє створювати еталонні проекти, унікальні як з архітектурної, так і з технічної точки зору. Всі проекти компанії націлені на забезпечення комфортного життя в мегаполісі, забезпечуючи комплексний розвиток міських територій. Продаж і купівля нерухомості в таких знакових проектах компанії, як ЖК «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «RiverStone», «Паркове місто» і апартаменти «Maristella» в Одесі, - це надійні інвестиції, запорука якісної і комфортного проживання. Крім цього UDP були створені сучасні торгово-розважальні комплекси - ТРЦ OCEAN PLAZA в Києві та ТРК Меганом в Криму.

 

City One Development

Компанія повного циклу, що надає весь комплекс послуг в області девелопмента. Свою діяльність на ринку нерухомості команда професіоналів почала в 2005 році, а в 2010 р. була офіційно зареєстрована компанія під ім'ям City One Development.
Компанія об'єднала в одну команду висококваліфікованих, досвідчених фахівців різних галузей ринку нерухомості, здатних створювати і ефективно управляти проектами будь-якої складності.
Завдяки якісному формуванню внутрішньої організації та професійності команди, компанії City One Development вдається досягати найвищих результатів в області девелопмента і створювати унікальні і затребувані об'єкти на ринку нерухомості України. Серед таких проектів - квартал «Новопечерські Липки», - у створенні якого брали активну участь експерти компанії City One Development.
Сьогодні портфель проектів компанії налічує близько 2 500 000 кв. м будівельного об'єму.

 

БІП-ПМ

Створено в 2000 р. на базі Бюро інвестиційних проектів Центрального проектного інституту Міністерства оборони України. ТОВ «БІП-ПМ» укомплектовано висококваліфікованими кадрами, здатними виконувати комплексні роботи в сфері консалтингових, інжинірингових і проектних послуг від задуму проекту до здачі об'єкта в експлуатацію. Колектив БІП-ПМ - понад 150 висококваліфікованих професіоналів, серед яких: архітектори, конструктори, інженери - механіки, інженери - електрики, менеджери проектів, програмісти, економісти, перекладачі, юристи. Проектні менеджери БІП-ПМ мають сертифікати Міжнародної Асоціації проектного менеджменту (ІРМА).

ТОВ «Будспецсервіс» та компанія Devenstroy

Замовником та Забудовником будівництва кварталу «Новопечерські Липки» виступає ТОВ «Будспецсервіс». Генпідрядником - компанія Devenstroy